Hovězí z farmy od Palečků

Maso, uzeniny, ryby
Ovoce, zelenina, brambory

Hospodářství rodiny Palečkových najdete ve vesničce Krusičany nedaleko Benešova. Obhospodařujeme 100 ha zemědělské půdy, na které pěstujeme obiloviny, víceleté pícniny a brambory. Masné býčky chováme ve volném ustájení s venkovními výběhy, krmíme je výhradně přirozenými krmivy z vlastní produkce a dbáme na jejich každodenní pohodu.

Náš celoživotní sen vyrábět exkluzivní vyzrálé hovězí maso se stal skutečností v roce 2016, kdy jsme na našem dvoře zprovoznili chladicí box a bourárnu masa. Chov skotu, zrání jatečně upraveného trupu, rozbourání a následná distribuce masa – to vše probíhá v našem hospodářství. Části masa jsou vždy vakuově zabaleny a připraveny dle objednávek zákazníků (rodinné balíčky, roštěné, tataráčky, mleté, žebírka, kostky na guláš, svíčková, steaky...) Portfolio našich výrobků jsme rozšířili o polokonzervy plné hovězího a vepřového masa (hovězí a vepřové ve vlastní šťávě, paštiky, luncheon meat, hovězí na slanině, a další)


 

Držitel regionální značky

Co vyrábíme

  • Hovězí maso
  • Vepřové maso
  • Polokonzervy
  • Brambory
GPS
49.8040903N, 14.6006606E

Krusičany 16
257 41 Týnec nad Sázavou

Vyzvednutí objednávky masa zpravidla každých 14 dní v sobotu, termíny výdejů jsou pravidelně aktualizovány v úvodní stránce webu.