ZIMNÍ BĚH NA BLANÍK

50. ročník Zimního běhu na Blaník

50. ročník tradičního závodu letos startuje v Načeradci!

Milí rytíři a přátelé běžeckých dobrodružství,

je nám ctí pozvat vás na jubilejní 50. ročník našeho tradičního závodu, který se bude konat v malebném městysu Načeradec, ležícím v těsné blízkosti legendární hory Blaník.

Datum: Sobota, 20. ledna 2024
Čas: 10:15 – HROMADNÝ START VŠECH BĚŽCŮ HLAVNÍHO ZÁVODU
Místo startu: Start i cíl bude za budovou Obecního úřadu v Načeradci 
Registrace: ZDE!

Tento závod je nejen oslavou sportu a vytrvalosti, ale i příležitostí k setkání s přáteli a sdílení společných zážitků v duchu legend o blanických rytířích. Připravili jsme pro vás trasu, která bude vyzývavá jak pro zkušené běžce, tak pro odvážné nováčky.

Nenechte si ujít tuto výzvu a buďte součástí historie, když společně napíšeme další kapitolu naší běžecké tradice. Čeká na vás nejen punc originality, ale i vzpomínka na půlstoletí našeho společného běhu.

Prosíme, zaregistrujte se včas, aby bylo možné zajistit optimální organizační podmínky pro všechny závodníky.

Těšíme se na setkání s vámi na startovní čáře!

P.S.: Nezapomeňte se před závodem řádně připravit a sledovat naše webové stránky a sociální sítě pro nejnovější informace a aktualizace týkající se závodu.

Autor fotografií: Antonín Kříž

Konání akce
hod.
Místo
Načeradec
Více informací
Vstupenky
Cena startovného při on-line registraci/na místě v den závodu: Hlavní závod na 19,9 km: předem 500,-, na místě 800.- Doprovodný závod na 11,2 km: předem 350.-, na místě 500.- Závod dvojic: předem 800.-, na místě 1300.- Platba musí být připsána na náš do 72 hodin od registrace. Všechny registrace po splatnosti budou smazány.

Mapa

GPS
49.6101833N, 14.9063286E