S GUMPEM NA BLANÍK 10.9.2023, největší setkání pejsků pod širým nebem, natáčení filmové scény GUMP 2, Akustický koncert Olgy Lounové

gump

Všichni, kdo si přáli pokračování příběhu psího kluka Gumpa se dočkají a hlavně mohou být i se svými pejsky jeho součástí.
Zveme vás 10. září 2023 pod horu Blaník do Louňovic na jednu z největších pejskařských akcí pod širým nebem pro celou rodinu. Nazvali jsme ji S Gumpem na Blaník. Tu neděli tam bude vrcholit natáčení filmu GUMP JSME DVOJKA, kde s Gumpem hrají Richard Krajčo, Štěpán Kozub a Vica Kerekes.
Zároveň se bude natáčet největší scéna z filmu, do které by se měli vejít všichni, kdo na Blaník přijedou, tak se v ní v kině možná najdete a uvidíte.
Na akci přijedou desítky organizací a útulků z celé České republiky, které pečují o opuštěné a týrané psy. Přivezou s sebou pejsky, kteří momentálně hledají domov, a tak doufáme, že jim tohle velké setkání lidí spojených s Gumpovým příběhem přinese i nový život.
Pokud už pejska máte, ať je z útulku či odjinud, přijeďte se s ním projít a pokud pejska nemáte, přijeďte se podívat a užít si neděli.

Těšte se na program a moderátory Rádia Blaník na psí hernu ze
Super zoo a další psí kusy. 

Akce začíná ve 13 hodin, společná procházka z Louňovic na Blaník a zpátky odstartuje ve 14 hodin.
Po návratu v 17 hodin zazpívá Olga Lounová.

Celá akce je zdarma

Parkoviště na místě budou označena.
Přístup rozhledny není z bezpečnostních důvodů přístupný.
Před výstupem na Blaník doporučujeme vaše psí miláčky vyvenčit, protože se po cestě na Blaník budete nacházet v CHKO a odpadkový koš se bude nacházet až u rozhledny.

pořadatel: Rádio Blaník, Se psem mě baví svět

Konání akce
hod.
Místo
Louňovice pod Blaníkem
Více informací
Vstupenky
zdarma

Mapa

GPS
49.6369133N, 14.8464183E