Oslavte Vánoce v paraZOO už 23. prosince!

Vánoce v paraZOO

Vánoční odpoledne v paraZOO s aukcí zážitků!

Hledáte příjemný oddech od vánočního shonu? Přijďte si užít kouzelné předvánoční sobotní odpoledne v paraZOO Vlašim! V sobotu 23. prosince od 16:00 do 20:00 hodin otevíráme brány naší paraZOO pro jedinečnou vánoční atmosféru se zvířátky. Navštivte nás a zahřejte se punčem, zatímco vaše děti budou hledat vánoční dárky v zahradě. A nezapomeňte si přinést svítilny pro večerní pozorování našich živočichů!

V rámci této akce můžete přispět na péči o naše zvířecí pacienty, kterých jsme letos přijali již více než 1300. Vstupné je 150 Kč, a vaše dary pro zvířata jsou vítány po celý Advent.

Nezapomeňte také, že můžete podpořit paraZOO účastí v našem "Adventním kalendáři" a vydražit si jedinečné zážitky, jako je VIP krmení, ubytování v zoo, exkluzivní prohlídky a mnoho dalšího. Sledujte každý den odhalování nových překvapení na našich facebookových stránkách a přihazujte v komentářích.

Přidejte se k nám pro nezapomenutelné chvíle a podpořte naši práci s ohroženými zvířaty. Více informací a podrobnosti o akci naleznete na našem webu parazoo.cz a facebookové události (QR kód)

Těšíme se na vás!

Konání akce
hod.
Místo
ParaZOO Vlašim
Více informací
Vstupenky
Vstupné 150 Kč. 

Mapa

GPS
49.7071500N, 14.8977761E