Bitva Olbramovice - Princezna na útěku

Bitva Olbramovice - Princezna na útěku

Přijďte zažít kouzlo a dobrodružství na akci

Bitva Olbramovice - Princezna na útěku

Akce se uskuteční 4. května 2024 od 13 hodin v malebných Olbramovicích. Medákova krčma ve spolupráci se skupinou Synové Bouře připravila pro všechny milovníky pohádek a historie nezapomenutelný den plný vzrušení a zábavy.

Celodenní program nabídne autentickou atmosféru středověkého jarmarku s dobovým tržištěm, kde si budete moci prohlédnout a zakoupit řemeslné výrobky a pochutiny. Stanete se svědky lukostřeleckého nebo šermířského turnaje a necháte se vtáhnout do pohádkové bitvy, kde se dobro střetne se zlem v epickém souboji. 

Co dělá tuto akci skutečně výjimečnou, je nejen tradiční denní bitva, ale také noční bitva. Večerní nebe rozzáří nejen ohně, ale také výbuchy děl a pochodně, což vytváří jedinečnou atmosféru, kterou si nesmíte nechat ujít.

Pro milovníky divadla a umění bude připraveno divadelní vystoupení a hlavní hudební program obstará kapela Metanoon. Večer pak vyvrcholí ohňovou show od skupiny Synové Bouře, která osvětlí noční oblohu.

Pro všechny návštěvníky je připraveno bohaté občerstvení z Medákovi krčmy, takže si můžete vychutnat tradiční i moderní pokrmy během celého dne. 

Nenechte si ujít tuto jedinečnou akci, která spojí historii, pohádku a skvělou zábavu v jednom. Přijďte s rodinou nebo přáteli a užijte si den plný nezapomenutelných zážitků v Kraji blanických rytířů - v Olbramovicích. Těšíme se na vás!

Konání akce
hod.
Místo
Olbramovice
Více informací

Mapa

GPS
49.6672183N, 14.6394375E