Andělín

Rukodělné výrobky

Jmenuji se Anna Přitasilová, jsem hlavně máma a manželka, zároveň na sobě můžu díky rodině pracovat a dělat ve volném čase to, co mě baví. Vyrábím hlavně na zakázku různé macramé andělínky s dřevěnými křídly nebo se základními křídly ze šňůr, dále také panenky bez křídel, na dřevěném podkladu, na stojánku, v ráměčku, nebo jen tak k zavěšení. Mezi velmi oblíbené dary pro kohokoli jsou personalizované rodinné nebo svatební portréty přesně podle Vašich požadavků a fotek. Dále háčkuji koše kamkoli domů, na přebalovací pult, do koupelny, obývacího pokoje, do dětského pokoje, ale také třeba mojžísův koš pro miminko. Jak na andělínky, tak na háčkování používám bavlněné Bobbiny šňůry. Jsou přírodní a ekologické, vyrobené ze 100% nejjemnějších bavlněných vláken.

Andělín vznikl v únoru 2023, a za tu krátkou dobu jsem vyrobila více než 350 andělínek, 30 svatebních nebo rodinných portrétů a uháčkovala jsem přes 100 košů.

Ráda bych Vám do budoucna ukázala své výrobky na různých výstavách a prodejních akcích v okolí. V roce 2023 jsem stihla velikonoční trh v klášteře ve Voticích, podzimní jarmark v Miřeticích, vánoční trhy v Muzeu v Sedlčanech, v Čechticích a adventní prodejní výstavu v klášteře ve Voticích.

Co vyrábíme

  • Macramé andělky všeho druhu
  • Svatební portréty
  • Rodinné portréty
  • Háčkované koše
  • podtácky
GPS
49.7019900N, 14.8995647E