Zručský den pro děti s Kavárnou Hellas

Kraj blanických rytířů - Zručský den pro děti s kavárnou Hellas

Kam s dětmi na výlet? Určitě do Zruče nad Sázavou! Areál zámku nabízí Zábavně-naučnou stezku rytíře Miloty z Kolowrat, Svět kostiček a panenek s hernou a interaktivní expozici Příběh řeky Sázavy. Při zakoupení vstupenky Zručský den pro děti s Kavárnou Hellas ušetříte polovinu na vstupném. Výlet zakončete sladkou tečkou zdarma v Kavárně Hellas ve Zručském dvoře. 

Na vstupném ušetříte 50 %

Při zakoupení společné vstupenky Zručský den pro děti s Kavárnou Hellas zaplatíte o 50 % méně než pokud si koupíte do každého cíle samostatné vstupné. A to už se vyplatí! Vstupenku dostanete v turistickém informačním centru na zámku. Platná je od 1. dubna do 29. října. Cíle nemusíte navštívit během jednoho dne, vstupenka je platná po celou turistickou sezonu. 

Kolik to stojí?

Dospělí (doprovod): 70 Kč
Děti (3-15 let): 100 Kč
 

Co uvidíte? 
 

Že se děti na naučných stezkách nudí? Nemusí to být pravda. Přesvědčí vás o tom zábavně-naučná stezka v příkopu zámku ve Zruči nad Sázavou. Je určená dětem od tří let. Mohou si vyzkoušet, jak asi ve středověku vypadala výchova mladých rytířů.

Zábavně-naučná stezka rytíře Miloty z Kolowrat

Nechte se zlákat k prohlídce stovek exponátů z legendární české stavebnice Seva a obdivujte sbírku uměleckých panenek z různých období a koutů světa. Nechybí velký herní koutek doplněný o šaty pro prince a princezny. 

Svět kostiček a panenek

Interaktivní expozice Příběh řeky Sázavy vás seznámí s minulostí i přítomností nejkrásnějšího českého toku. Na cestě minulostí vás budou provázat ti, kterým řeka dávala práci i obživu - kameníci, voraři, sládci nebo pradleny.

Příběh řeky Sázavy

Kavárna Hellas ve Zručském dvoře v blízkosti zámku nabízí široký výběr sladkých i slaných pochoutek. Těšit se můžete také na kávové speciality. 

Kavárna Hellas

Mapa

GPS
49.7444133N, 15.1016014E

Informace

Adresa

Zámek Zruč nad Sázavou
Zruč nad Sázavou 285 22

Kam vyrazit v okolí