Zážitky u Švihova

Kraj blanických rytířů - Včelí svět v Hulicích

Něco málo přes kilometr a asi dvě minuty autem jsou od sebe vzdálené dva nejoblíbenější turistické cíle v Kraji blanických rytířů - Vodní dům a Včelí svět v Hulicích. Rozhodně se vyplatí navštívit oba. I finančně – se společnou vstupenkou Zážitky u Švihova.

Na vstupném ušetříte 15 %

Při zakoupení společné vstupenky Zážitky u Švihova zaplatíte o 15 % méně než pokud si koupíte do každého cíle samostatné vstupné. A to už se vyplatí! Vstupenku dostanete na pokladnách turistických cílů. Platná je od 1. dubna do 29. října. Oba cíle nemusíte navštívit během jednoho dne, vstupenka je platná po celou turistickou sezonu. 

Kolik to stojí?

Dospělí: 170 Kč
Děti (3-15 let): 95 Kč
Studenti a senioři: 120 Kč
Rodinné vstupné 2+3: 410 Kč

Co uvidíte? 

Kde se bere voda, která teče z vašeho kohoutku? Kdo žije pod hladinou a komu se líbí na břehu? Jak se dá vyrobit vlastní mrak nebo nakrmit rak? Kolik chutí má voda? Všechny otázky o vodě vám zodpoví interaktivní expozice Vodní dům. Její součástí je i hravé atrium s vodními prvky a venkovní naučná stezka. Objednat si můžete i exkurzy na hráz nebo nedokončené mosty. 

Vodní dům

Staňte se na chvíli pilnou včelou! Interaktivní expozice Včelí svět v Hulicích vás hravě seznámí se životem včelstev. Projdete se obřími plástvemi, naučíte se rozpoznat různé druhy včelího bzučení, nebo si v zážitkové dílně vyrobíte svíčku ze včelího vosku.

Včelí svět

 

Informace

Adresa

Turistické informační centrum Vodní dům
Hulice 118, Hulice 257 65

Kam vyrazit v okolí