Hotel Zámek Ratměřice


Čtyřhvězdičkový hotel Zámek Ratměřice poskytuje luxusní ubytování a vysoce profesionální služby privátní i firemní klientele. Velmi oblíbený je zámecký resort pro pořádání pohádkových svateb.
Zámek a park Ratměřice

Hotel Zámek Ratměřice

Hotel nabízí luxusní ubytování ve standardně vybavených pokojích, které je zaměřené na odpočinek ve stylovém prostředí zrekonstruovaného zámku. Nedílnou součástí je revitalizovaný zámecký park, ve kterém se nachází přes 60 druhů listnatých a 30 jehličnatých stromů a keřů, včetně nejvzácnějších dvou sekvojovců obrovských. Hosté mohou využít unikátní venkovní biobazén s vyhřívaným brouzdalištěm pro děti. K odpočinku je k dispozici wellness centrum se saunou, vertikálním soláriem, tepidáriem s programem sea klima a širokou nabídkou masáží. V parku se také nachází multifunkční sportovní hřiště s pavilonem a vlastním barem. Celý areál je možný využít k pořádání společenských i firemních akcí, svateb a kongresů.

Praktické informace

Otevírací doba

Dle předchozí domluvy a rezervace

Další praktické informace

V nabídce hotelu jsou zajímavé pobytové balíčky.

Parkování je možné zdarma v areálu hotelu.

Více informací

Zámek obklopuje překrásný, o víkendech veřejnosti přístupný, zámecký park. Dominují mu dva unikátní sekvojovce obrovské.

Využít můžete služby hotelové restaurace Sequoia.

Kontakty

Zámek Ratměřice
Ratměřice 1, Ratměřice 257 03
tel.:312 600 100
e-mail: recepce@zamek-ratmerice.cz
web: www.zamek-ratmerice.cz
GPS: 49.6444511N, 14.7582742E

Související informace: