Zámecká kavárna Odlochovice


Zámecká kavárna v Odlochovicích nabízí pestrý sortiment nápojů, zákusků a občerstvení.
Zámecká kavárna Odlochovice

Zámecká kavárna Odlochovice

Návštěvu zámeckého parku v Odlochovicích si můžete zpříjemnit posezením v útulné Zámecké kavárně. V nabídce jsou studené i teplé nápoje, alkoholické i nealkoholické nápoje, zákusky, zmrzlinové poháry,  sortiment rychlého občerstvení a také možnost koupě výrobků z terapeutické dílny.

Praktické informace

Otevírací doba

Kavárna je otevřená v období duben–říjen:
Út–Čt: 12–17 h
Pá: 12–18 h
So–Ne: 10–18 h

 

Další praktické informace

Parkování je možné zdarma v areálu zařízení.

K romantickým procházkám vybízí zdejší zámecký park s kaplí sv. Jana Nepomuckého.

Zámek nabízí také ubytování ve dvou dvojlůžkových pokojích se sociálním zařízením, obývacím pokojem s rozkládací pohovkou, jídelním stolem a vybaveným kuchyňským koutem.

 

Více informací

První zámecká budova byla v Odlochovicích zbudována na konci 18. století za vlastnictví Rombaldů. Dnešní novorenesanční podobu získal zámek na sklonku 19. století, nejstarší stavbou dochovanou do současnosti je však kaple sv. Jana Nepomuckého z roku 1737. Ve druhé polovině 19. století byl vybudován zámecký park, jehož součástí jsou umělecké a architektonické prvky, např. sochařská výzdoba u kašny znázorňující alegorie ročních období z první čtvrtiny 18. století, či zahradní altánek a v jeho blízkosti stojící umělá jeskyně.
Od padesátých let minulého století zámek slouží k sociálním účelům, v současnosti zde sídlí Integrované centrum sociálních služeb Odlochovice, samostatná příspěvková organizace zřízená Magistrátem hlavního města Prahy. Svou činností je zaměřena na poskytování služeb pro sociální začlenění osob s mentálním postižením nebo poruchami vývoje.

Kontakty

Integrované centrum sociálních služeb
Odlochovice 1, Jankov 257 03
tel.: 317 833 201
e-mail: info@icsso.cz
web: www.icsso.cz
GPS: 49.6272622N, 14.7638844E

Související informace: