Výzva pro podnikatele v cestovním ruchu na území certifikované turistické destinace Kraj blanických rytířů

Kraj blanických rytířů, z.s. spustil v únoru 2020 nové přehledné webové stránky turistické oblasti. Tyto webové stránky  lépe zohlední potřeby turistů a provážou turistické cíle a trasy (cyklo, pěší trasy a naučné stezky, výlety po řece Sázavě) s nabídkou služeb v turistickém ruchu.

Žádáme proto provozovatele hotelů, penzionů, turistických ubytoven, kempů, ubytování v soukromí, ale i provozovatele restaurací, kaváren, cukráren, barů, sportovišť a areálů, poskytujících volnočasové aktivity, aby v případě, že mají zájem o prezentaci na novém webu turistické oblasti, poskytli k této prezentaci:

  • fotografie svojí provozovny – exteriér, interiér, jednotlivé služby (ideálně v rozlišení 300 DPI)
  • popis nabízené služby, vč. aktuálních kontaktů a otevírací doby, případně praktických informací (dětský koutek, úschovna nebo půjčovna kol, krytý bazén, oplocený areál, informace o tradičních akcích apod.)

 

Základní prezentace na webu turistické destinace Kraj blanických rytířů je zdarma. Týká se pouze podnikatelů v cestovním ruchu nebo s návazností na cestovní ruch na území turistické destinace Kraj blanických rytířů (Vlašimsko, Zručsko, Voticko).

V případě, že máte o prezentaci zájem, ale nedisponujete vhodnými fotografiemi, můžete za zvýhodněnou cenu využít služeb našeho fotografa – k doptání na spackova@blanik.net

Podklady k prezentaci Vaší provozovny či služby posílejte na spackova@blanik.net

Případné dotazy zodpoví Jana Špačková na t: 601 584 778 nebo na e-mailu: spackova@blanik.net