Ubytování v paraZOO


Ubytování v paraZOO ve Vlašimi je možné ve dvou ubytovnách - v Pláteníkově nebo v Poděbradově ulici. Vhodné je pro jednotlivce, rodiny, ale i skupiny.
Ubytování v paraZOO ve Vlašimi

Ubytování v paraZOO

Ubytovna v Poděbradově ulici nabízí 7 pokojů s vlastním sociálním zařízením. V suterénu je umístěna kuchyňka a společenská místnost. V přízemí je umístěn jeden bezbariérový pokoj se dvěma lůžky.
Ubytovna v Pláteníkově ulici je umístěna ve dvoře Podblanického ekocentra a nabízí 3 pokoje pro celkem 22 osob, zde je možné využít spaní ve vlastním spacím pytli. Sociální zařízení se nachází na chodbě, stejně jako společná kuchyňka.

Praktické informace

Otevírací doba

Dle předchozí domluvy a rezervace

Další praktické informace

V ceně za ubytování v Pláteníkově ulici je započítáno i vstupné do paraZOO, kam mohou hosté neomezeně chodit v čase otevírací doby paraZOO.

Více informací

ParaZOO je unikátní expozicí zástupců volně žijících živočichů ČR. Uvidíte zde vydry, mluvícího krkavce, černého čápa, dravce, sovy a řadu dalších zvířat, která byla léčena v Záchranné stanici pro živočichy ČSOP Vlašim, ale pro trvalé následky jejich zranění již nemohou být vypuštěna zpět do volné přírody.

Hlavním posláním paraZOO je seznámit malé i velké návštěvníky se zvířaty žijícími kolem nás, seznámit je s příčinami jejich ohrožování vlivem činnosti člověka a především pak poukázat na možnosti prevence zraňování živočichů.

Kontakty

ParaZOO Vlašim
Pláteníkova 264 a Poděbradova 239,Vlašim 258 01
tel.: 739 582 428
e-mail: ubytovnavlasim@csop.cz
web: www.ubytovani-parazoo.cz
GPS: 49.7070197N, 14.8968539E

Související informace: