Penzion T-Sport Votice


Nově zrekonstruovaná budova penzionu je vhodná pro ubytování jednotlivců i skupin. Využít můžete sousední sportovní areál s tenisovými kurty, bowlingem a nabídkou dalších sportovních aktivit.
Penzion T-Sport Votice

Penzion T-Sport Votice

Nově zrekonstruovaný penzion leží v klidné lokalitě města Votice. Maximální kapacita je 22 lůžek, každý pokoj má vlastní sociální zařízení a společnou kuchyň.

Praktické informace

Otevírací doba

Dle předchozí domluvy a rezervace

Další praktické informace

Parkování je možné zdarma v blízkosti penzionu na k tomu vyhrazeném parkovišti.

Více informací

Využít můžete nedaleký sportovní areál T-sport:

Multifunkční sportovní areál v centru města Votice nabízí aktivní využití volného času i pohodové posezení s přáteli a rodinou. Hlavním zaměřením celého areálu je tenis. Nachází se zde tři venkovní antukové kurty a dva kurty v pevné hale s příjemným povrchem, který se podobá antuce – Classic Clay. Poskytuje také tréninky tenisu pro děti. V nabídce jsou i čtyři badmintonové kurty v pevné hale. Pro jednotlivce i skupiny je v nabídce menší fitness sál, který je zaměřená především na kardio trénink. Dvě bowlingové dráhy jsou k dispozici pro zábavu s přáteli nebo pohodové chvilky s rodinou. Pro děti jsou zde navíc automatické mantinely, které umožní hrát tuto hru i nejmenším. Součástí areálu je restaurace u bowlingu, salonek a venkovní posezení. Ubytovat se hosté mohou v nově zrekonstruovaném penzionu vzdáleném 100 metrů od areálu.

Kontakty

T-Sport Votice
Sukova 443, Votice 259 01
tel.: 728 033 612
e-mail: tsport@tsportvotice.cz
web: www.tsportvotice.cz
GPS: 49.6415025N, 14.6375197E

Související informace: