Penzion, statek a chata Blaník


Stylově zařízený statek pod horou Blaník u Louňovic nabízí ubytování v příjemných pokojích s kachlovými kamny a pestrou nabídku volnočasových aktivit.
Statek Blaník

Penzion, statek a chata Blaník

Stylově zařízený statek pod horou Blaník nabízí ubytování v příjemných pokojích s kachlovými kamny. Součástí je uzavřený dvůr, zastřešený bazén, dětské brouzdaliště a oplocená zahrada s posezením a grilem. Hřiště na míčové hry, trampolína a dětské hřiště nabízí aktivní odpočinek v klidném prostředí krajiny Podblanicka. Je možné zajistit celodenní stravování.

Praktické informace

Otevírací doba

Dle předchozí domluvy a rezervace

Další praktické informace

Prostory jsou vhodné k pořádání společenských, rodinných i firemních akcí. K dispozici je jednací sál pro 55 osob.

Možnost zapůjčení chladícího zařízení na pivo, grilovacího boxu na opékání kýty, krůty, selete.

Více informací

Celkem objekt disponuje 54 lůžky (15 pokojů). Statek si je možné pronajmout celý, jednu z jeho samostatných částí nebo jednotlivé pokoje.

V samostatné části ve dvoře je malý a velký apartmán.

Malý apartmán s kachlovými kamny a možností poležení na peci má 7 lůžek. Dva třílůžkové neprůchozí pokoje, 1 lůžko v kuchyni a sociální zařízení.

Velký  apartmán má 36 lůžek v 10 pokojích   (1 x dvoulůžkový, 3 x třílůžkový – jeden s vlastní kuchyní, 5 x čtyřlůžkový – jeden s vlastní kuchyní), 1 x pětilůžkový, každý s vlastním soc. zařízením,  společenskou místností s malovanými  kachlovými kamny,  plně vybavenou kuchyní včetně myčky na nádobí a automatického espresa.

Dále je v nabídce roubenka s vlastním vchodem ze zahrady s 11 lůžky.  Ve dvou čtyřlůžkových pokojích,  každý s vlastním soc zařízením je 8 lůžek.  Ve velké společenské místnosti  s malovanými kamny, koupelnou a kuchyní včetně myčky na nádobí jsou  3 lůžka.

 

Kontakty

Statek Blanik
Světlá 88, Louňovice pod Blaníkem 257 06
tel.: 603 155 215, 603 264 066
e-mail: chaloupkapodblanikem@seznam.cz
web: www.statekblanik.cz
GPS: 49.6509056N, 14.8500375E

Související informace: