Užijte si výlety pod Blaníkem výhodně díky společným vstupenkám!

Vzít na výlet celou rodinu ještě nutně neznamená průvan v peněžence! Navštivte mezi rodinami s dětmi nejoblíbenější turistické cíle v Kraji blanických rytířů, ušetřete minimálně 20 % na vstupném a získejte bonus v podobě občerstvení zdarma nebo drobného dárku!

 

Od června se můžete vypravit hned za několika osvěžujícími zážitky k Želivce a nebudete k tomu potřebovat víc než jednu vstupenku. Spřátelená návštěvnická střediska Včelí svět, Vodní dům a expozice Příběh řeky Sázavy nabízí turistům společnou zvýhodněnou vstupenku Zážitky u Želivky.

Užijte si den ve Vlašimi na jednu cenově výhodnou vstupenku do paraZOO, Muzea Podblanicka, na prohlídkový okruh zámeckým parkem a pochutnejte si na kávě z Rodinné cukrárny. O společné vstupence Den ve Vlašimi se dozvíte více zde.

Navštivte výhodně na jednu vstupenku paraZOO ve Vlašimi, Vodní dům u Hulic a Dům přírody Blaníku. Společnou vstupenkou Rodinkou od ČSOP Vlašim podpoříte činnost vlašimské paraZOO.

Společná vstupenka Zručský den pro děti s Kavárnou Hellas se vám vyplatí, pokud se chystáte navštívit Zruč nad Sázavou – expozici Příběh řeky Sázavy zábavně-naučnou stezku Miloty z Kolowrat a expozici Svět kostiček a panenekvěž.  Oproti jednotlivě zakoupeným vstupenkám ušetříte 20–50% a navíc si budete moci vychutnat občerstvení zdarma  v Kavárně Hellas ve Zručském dvoře.

Společná vstupenka Den ve Zruči se ZRUČnými dobrotami se vám vyplatí, pokud se chystáte navštívit Zruč nad Sázavou – zámek, Vodácké muzeum, expozici Příběh řeky Sázavy a Kolowratskou věž.  Oproti jednotlivě zakoupeným vstupenkám ušetříte 20–30% a navíc si budete moci vychutnat dobrotu zdarma ke kávě v kavárně ZRUČné dobroty naproti informačnímu centru na zámku.

 

Praktické informace

Otevírací doba

Vstupenky vám platí po celou turistickou sezónu, takže si můžete návštěvu jednotlivých míst rozložit do několika dní.  Vstupenky lze zakoupit v do jednotlivých vstupenek zapojených cílech.

Cena vstupného

Dle jednotlivých společných vstupenek.

 

Délka prohlídky

Celodenní tip na výlet.

Další praktické informace

Na výběr je z několika druhů vstupenek: rodinná, dítě, dospělý, pouze v případě Rodinky od ČSOP Vlašim je na výběr pouze rodinná vstupenka.

    Kontakty

    Přehled všech vstupenek a podrobné informace zde.