Užijte si výlety pod Blaníkem výhodně díky společným vstupenkám!

Vzít na výlet celou rodinu ještě nutně neznamená průvan v peněžence! Navštivte mezi rodinami s dětmi nejoblíbenější turistické cíle v Kraji blanických rytířů, ušetřete minimálně 20 % na vstupném a získejte bonus v podobě občerstvení zdarma nebo drobného dárku!

 

Od června se můžete vypravit hned za několika osvěžujícími zážitky k Želivce a nebudete k tomu potřebovat víc než jednu vstupenku. Spřátelená návštěvnická střediska Včelí svět, Vodní dům a expozice Příběh řeky Sázavy nabízí turistům společnou zvýhodněnou vstupenku Zážitky u Želivky.

Užijte si den ve Vlašimi na jednu cenově výhodnou vstupenku do paraZOO, Muzea Podblanicka, na prohlídkový okruh zámeckým parkem a pochutnejte si na kávě z Rodinné cukrárny. O společné vstupence Den ve Vlašimi se dozvíte více zde.

Navštivte výhodně na jednu vstupenku paraZOO ve Vlašimi, Vodní dům u Hulic a Dům přírody Blaníku. Společnou vstupenkou Rodinkou od ČSOP Vlašim podpoříte činnost vlašimské paraZOO.

Praktické informace

Otevírací doba

Vstupenky vám platí po celou turistickou sezónu, takže si můžete návštěvu jednotlivých míst rozložit do několika dní.  Vstupenky lze zakoupit v do jednotlivých vstupenek zapojených cílech.

Cena vstupného

Dle jednotlivých společných vstupenek.

 

Délka prohlídky

Celodenní tip na výlet.

Další praktické informace

Na výběr je z několika druhů vstupenek: rodinná, dítě, dospělý, pouze v případě Rodinky od ČSOP Vlašim je na výběr pouze rodinná vstupenka.

Kontakty

Přehled všech vstupenek a podrobné informace zde.