Rybník Valcha Borovnice


Nejen kapry, ale i jesetery, amury, líny, štiky, candáty, pstruhy a další rybí druhy je možné si ulovit na rybníku Valcha u Čechtic.
Kemp Valcha u Čechtic

Rybník Valcha Borovnice

Rekreační a sportovní rybník se nachází blízko obce Borovnice u Čechtic. Vítáni jsou vyznavači rybaření a všichni, kteří si rádi odpočinou u vody v přírodě. Plocha rybníku je 10,5 ha a průměrná hloubka je 2,5 m. Rybník je členitý, má písčité dno, mnoho překážek a úkrytů pro ryby. Jsou zde zajímavé mělčiny a lavice. Borovicový les zajišťuje rybářům v letním období příjemný stín. Rybník Valcha je určen pouze rybářům vyznávající myšlenku „“Chyť a pusť“, to znamená, že veškeré úlovky zde musejí být vráceny vodě. Nejen kapry, ale i jesetery, amury, líny, štiky, candáty, pstruhy a další rybí druhy je možné si zde ulovit. Valcha nabízí i nadstandardní služby, jako je kiosek, který leží hned u příjezdu k rybníku. K dispozici jsou i toalety se sprchami.

Praktické informace

Otevírací doba

Po předchozí domluvě, na základě rezervace lovného místa a zakoupení povolenky.

Cena vstupného

24 hodin 500 Kč
víkendová 900 Kč
třídenní 1300 Kč
týdenní 2400 Kč

individuální – jedno lovné místo na libovolnou dobu cena dohodou
celý rybník – rezervace všech míst cena dohodu

Další praktické informace

Je nutné se řídit pravidly rybolovu.

Více informací

U rybníka najdete kemp Valcha Borovnice. Je určen primárně pro ubytování ve vlastních karavanech, stanech nebo obytných autech. Přespat ale můžete i pod širým nebem. K dispozici jsou i staní s elektrickými přípojkami. Hosté mohou využít venkovní kuchyňku se základním vybavením a lednicí, toalety a sprchu. Domácí mazlíčci mají vstup povolen. Součástí areálu je kiosek s občerstvením – provozovatel kempu se snaží  využít nabídku lokálních dodavatelů a výrobců.

 

Kontakty

Rybník Valcha u Čechtic
Borovnice u Čechtic, Čechtice
257 65
tel.: 775 879 948, 776 623 973
e-mail: info@rybnik-valcha.cz
web: www.rybnik-valcha.cz
GPS: 49.6412519N, 15.0164472E

Související informace: