Rodinný pivovar Švihov


Navštivte minipivovar vařící unikátní pivo podle zapomenuté holandské receptury a piva belgická.
Rodinný pivovar Švihov

Rodinný pivovar Švihov

V Němčicích poblíž vodní nádrže Švihov vzniká unikátní rodinný pivovar, místo, kam se budete vracet za dobrým pivem, poctivou kuchyní a domácí pohodou. Místo, kde děti uvidí, odkud pochází jídlo, které mají na talíři.

Na jaře 2021 byla otevřena první etapa pro veřejnost – pohostinství a pivní klub, který má stálou nabídku belgických a holandských piv typu Ale a speciálů.

Vlajkovým pivem Rodinného pivovaru Švihov je Švihadlo, připravované podle holandské receptury z 19. století. Rozpoznáte v něm jemnou chuť zázvoru a bylin.

Praktické informace

Otevírací doba

Lahvová piva 0,5l, petku o objemu 1,5l a v ní Švihov ALE 11 , Švihadlo a Grep Ale, Višeň Ale, Dubbel a Tripel a sudová piva (15 l, 20 l, 30 l, 50 l) zakoupíte ve Farmářském obchodě v Rodinném pivovaru Švihov Němčicích:
ÚT–PÁ: 9:00–17:00
SO a NE: 11–17:00
Platba kartou možná. Sudy objednávejte předem na anna@pivovarsvihov.cz

E-shop: eshop.pivovarsvihov.cz

Další praktické informace

Parkování je možné v areálu pivovaru.

Kapacita Pivního klubu je 20 osob.

Více informací

Kromě pohostinství a pivního klubu bude součástí pivovaru v budoucnu také ubytování. V plánu jsou pro vás dva pokoje a čtyři apartmány s pivním minibarem.

Místní zeleninu, ovoce a další suroviny, které ochutnáte v jídlech, vařených v pivovaru, si můžete odvézt i domů. Ve Farmářském obchodě obchodě si vyberete z nabídky ostatních regionálních certifikovaných produktů, výpěstků okolních farmářů,  piv, chmelové limonády a také ciderů a sirupů. K mání jsou cukrářské lahůdky, místní med i výtečné maso přímo od řezníka. Sladkou specialitou, jakou nenajdete široko daleko, jsou čerstvě upečené holandské vafle se sirupem.

Kontakty

Rodinný pivovar Švihov
Němčice 23, 257 65 Loket
tel.: 608 057 837
e-mail: info@pivovarsvihov.cz
web: www.pivovarsvihov.cz
e-shop: eshop.pivovarsvihov.cz
GPS: 49.6714858N, 15.1032667E

Související informace: