Rodinná cukrárna ve Vlašimi


Vyhlášená Rodinná cukrárna ve Vlašimi nabízí zákusky, dorty, zmrzlinu, chlebíčky a další drobné občerstvení vlastní výroby.
Rodinná cukrárna ve Vlašimi

Rodinná cukrárna ve Vlašimi

Cukrárna leží v historickém centru města Vlašim na Žižkově náměstí. V nabídce jsou zákusky, dorty, zmrzlina, chlebíčky a další malé občerstvení vlastní výroby.

Praktické informace

Otevírací doba

pondělí–sobota: 9–18 h
neděle: 10–18 h

Další praktické informace

Zaparkovat lze přímo na Žižkově náměstí. K posezení můžete využít členitý interiér cukrárny, předzahrádku s výhledem na náměstí nebo klidnou zahrádku v zadním traktu budovy.

Pro hendikepované
Při vstupu do cukrárny je nutné překonat jeden schod. Interiér je prostorný, bez bariér. Bezbariérová toaltea se nachází samostatně v přízemí. V letních měsících je možné posezení u stolků před cukrárnou. Vyhrazené parkování se nachází na protilehlém parkovišti.

Více informací

Rodinná cukrárna ve Vlašimi se nachází v našem domě z roku 1898 v historickém centru města Vlašimi na Žižkově náměstí.

Cílem Rodinné cukrárny bylo navázat na tradice, které zde byly po několik desítek let přerušeny. Po náročné rekonstrukci domu jsme otevřeli cukrárnu s vlastní výrobou zákusků, dortů, zmrzliny, chlebíčků a obložených baget.

Samozřejmostí jsou také zmrzlinové a ovocné poháry, francouzské palačinky a dále pak Panini, Quesadillas a nabo zapečené tousty. K příjemnému posezení nabízí cukrárna mnoho druhů kávy a horké čokolády a také koktejlů.

 

Kontakty

Rodinná cukrárna ve Vlašimi
Žižkovo náměstí 140, Vlašim 258 01
tel.: 317 844 184, 602 206 041
e-mail: cukrarna@cukrarnavevlasimi.cz
web: www.cukrarnavevlasimi.cz
GPS: 49.7088203N, 14.8982611E

Související informace: