Rekreační středisko Blaník


Rekreační středisko Blaník s ubytováním v hlavní budově nebo chatkách je oblíbenou základnou dětských táborů a skupinových výletů.
Rekreační středisko Blaník pro školy a rodiny s dětmi

Rekreační středisko Blaník

Pokoje se společným sociálním zařízením se nacházejí ve zděných domcích se vstupní halou a klubovnou. K dispozici je také malý taneční sál se zrcadlovou stěnou. Chaty s vlastním sociálním zařízením a sprchou mají každá kapacitu 10 lůžek. V areálu chatek leží volejbalové hřiště a ohniště. Součástí je také vyhřívaný bazén, dětské hřiště a zastřešená tělocvična.

 

Praktické informace

Otevírací doba

Dle předchozí domluvy a rezervace.
Středisko bývá v provozu od konce dubna do konce září.

Další praktické informace

Součástí areálu je také jídelna, která zajišťuje kompletní stravování. Možnosti stravování je nutné si domluvit předem, v areálu není restaurace pro veřejnost.

Více informací

Středisko je vhodné pro rekreaci dětí i rodinné pobyty.
Zděné domky (6x): v každém je 8 pokojů (36 lůžek) a vstupní hala (klubovna, učebna), ideální je 1 domek pro 1 třídu, pro pedagogický dozor pokoje s vlastní koupelnou, pro děti je společné soc. zařízení na chodbě.
Chaty Hubert (6x): každá chata má velkou ložnici (4 lůžka), obývací pokoj (5 lůžek), vlastní soc. zařízení, terasu, elektřinu. Jídelna. Malý a velký taneční sál (parkety, zrcadlová stěna), velká klubovna.

K dispozici je velké venkovní hřiště (asfalt, zavedená elektřina pro připojení aparatury).

K dispozici: stolní tenis, dětské houpačky, basketbalové, fotbalové a softbalové hřiště, 3 volejbalová hřiště, přírodní koupaliště, možnost zapůjčení lodí k výjezdům po řece.

Kontakty

Rekreační středisko Blanik
Hrajovice 19, Kamberk, Louňovice pod Blaníkem 257 06
tel.: 777 153 150
e-mail: vlasta.chvalova@rekreace-deti.cz
web: www.rekreace-deti.cz
GPS: 49.6179353N, 14.8407869E

Související informace: