Ranch Jestřebice


Ranch Jestřebice na České Sibiři nabízí nepřebernou škálu aktivního odpočinku a relaxace.
Ranch Jestřebice u Votic

Ranch Jestřebice

Ranch Jestřebice je areál o výměře více než 300.000 m². Svou rozlohou a možnostmi okolní krajiny České Sibiře nabízí nepřebernou škálu aktivního odpočinku a relaxace. Dovolenou si můžete užít individuálně a vybírat si z aktivit v době ubytování, nebo si tyto aktivity můžete naplánovat při objednání včetně přesných časů ve Vámi vybraných dnech. Tím si zajistíte 100% dostupnost aktivit a dle finanční náročnosti Vám bude na aktivity poskytnuta sleva.

Ranch poskytuje ubytování trojího typu – v penzionu, maringotce a ve srubu.

Praktické informace

Otevírací doba

Dle rezervace zde.

Další praktické informace

Stravování je zajištěno přímo v areálu.

OSLAVY 

Celý areál Ranch Jestřebice je ideálním místem pro všechny typy oslav. Ranč je zaměřen na venkovní oslavy pod širým nebem s využitím restaurace a baru v  Saloonu. Kapacita venkovních prostor je 130 osob, z toho uvnitř Saloonu může být až 50 osob.

SVATBY

Ranch Jestřebice je jako stvořený pro konání romantických svateb v nádherné přírodě České Sibiře. Rancherská svatební nabídka zahrnuje civilní nebo církevní obřad pod širým nebem. Snoubenci jsou oddáni pod monumentální slavobránou s nádherným výhledem na ranč a okolní krajinu.

PRO FIRMY

Ranch Jestřebice je ideálním místem ke konání firemních akcí. Saloon a jeho okolí nabízí akce pod širým nebam až pro 130 osob. Přímo u Saloonu na několika grilech lze připravit na objednávku hovězí steaky, vepřové steaky,  hamburgery a uzeniny. Suroviny, které jsou zpracovávány ve vlastní výrobně Rancherské speciality,  jsou dodávány od farmářů z České Sibiře. Součástí firemních akcí mohou být i oblíbené aktivity, doplňkové programy nebo wellness.

KONĚ

Ranch Jestřebice nabízí vyjížďky na koních, připouštění a ustájení koní.

Více informací

PENZION

Penzion Ranch Jestřebice nabízí ubytování v sedmi dvoulůžkových pokojích, jednom třílůžkovém pokoji a jednom čtyřlůžkovém apartmá. Rodina s více dětmi, nebo velmi oblíbené dovolené  více rodin společně, dává možnost ubytovat děti v samostatném pokoji s šesti lůžky. Volnost, kterou si děti  po velmi náročném studiu zaslouží, určitě ocení. Finanční výhodnost propojení malého pokoje s šestilůžkovým pokojem je značná.

MARINGOTKA

Maringotka je ubytování pro nenáročné cestovatele nebo pro ty, kteří chtějí zažít dobrodřužství propojené s přírodou. Pět lůžek bez dalšího vybavení a vymožeností naší doby Vás zavedou do dob dávno zapomenutých. Na ohništi u maringotky si můžete ugrilovat rybu, kterou chytíte v našem rybníce, nebo grilovat čerstvá masa a uzené speciality z naší výrobny Rancherské speciality. Možnost využít stravy v penzionu je samozřejmostí. V ceně ubytování je snídaně již zahrnuta.

SRUB

Luxusní Srub je dominantou ranče s výhledem na celý areál i místní přírodu. Čtyři ložnice s dvanácti lůžky, dvě koupelny a  společenský prostor s  plně vybavenou kuchyní nabízí naprosté soukromí pro rodinu, přátele nebo kolektivy. Pohled z jižní terasy Srubu na pastviny koní a skotu umocňuje nádherná atmosféra přírody České Sibiře.

Nadstandardem je možnost vlastního kuchaře na celý den. V požadovanou dobu pro vás připraví snídani, oběd, večeři a občerstvení v průběhu dne. Pro přípravu jídel z masa a masných výrobků používáme výhradně vlastní suroviny z naší výrobny Rancherské speciality. Tato služba je nabízena  pouze v pátek a sobotu.

 

Kontakty

Ranch Jestřebice
Jestřebice 4
Heřmaničky 257 89
tel.: 703 140 630
e-mail: info@ranchjestrebice.cz
web: www.ranchjestrebice.cz
GPS: 49.6222567N, 14.6154036E

Související informace: