Půjčovna lodí a koloběžek Samba


Půjčte si kánoi nebo raft a zažijte Kraj blanických rytířů jinak za zvuku šplouchání vln stříbropěnné Sázavy. Nebo si vypůjčte koloběžky a projeďte se kolem břehů.
Půjčovna lodí Samba - vodáci na Sázavě

Půjčovna lodí a koloběžek Samba

Půjčovna lodí Samba je provozována vodáky pro vodáky, což je parta nadšených mladých lidí, kteří rádi poradí a pomohou. K zapůjčení jsou kánoe Samba, rafty i kajaky a kompletní vodácké vybavení na řece Sázavě i jiných řekách. Pokud si zájemci vyzvednou lodě v určených loděnicích, neplatí nic za dopravu. Vodácké vybavení je možné si vyzvednou a vrátit v rámci otevírací doby dané loděnice.

Vyzkoušejte osvědčené vodácké výlety se Sambou: jedno i vícedenní: nabídka zde.

Vyzkoušejte vodácké výlety v Kraji blanických rytířů – zde.

 

Praktické informace

Otevírací doba

Loděnice Ledeč nad Sázavou a Horka II – Buda – výdej 9–12 h. a sběr pouze po tel. domluvě

Zliv – tábořiště Omaha, Kácov, Ledečko u mostu, Sázava – kemp Pod Vrbou, Chocerady – vila Jaro a Zlenice – kemp Kormorán – výdej 9–12 h. a sběr 14–18 h.

Český Šternberk – výdej 9–12 h a sběr 12–18 h

Týnec nad Sázavou – výdej 9–12 h a sběr po tel. domluvě 15–18 h

Pikovice pouze sběr 14–18 h

 

Loděnice fungují denně od 1.6. do 31.8., v květnu a v září pouze o víkendech nebo po telefonické domluvě. Vždy je lepší lodě dopředu objednat.

Cena vstupného

Aktuální ceník najedete na zde

Další praktické informace

Na řece Sázavě je také možnost zapůjčit si paddleboardy. Součástí ceny je automaticky pádlo a vesta. V nabídce loděnic je i půjčovna koloběžek KOSTKA Tour MAX.

Nebo si půjčte koloběžku.

Více informací

Půjčovna lodí nabízí kvalitní vodácké vybavení, ozkoušené a od českých výrobců. V nabídce jsou stabilní a pohodlné 2-místné kanoe Samba i 3–4-místné Samby pro rodiny s dětmi. Dále rafty pro 4 až 7 osob, kajaky, kvalitní plovací vesty i pádla a od sezóny 2013 i neoprenové komplety. Dále je možné zajistit převoz batohů do dalšího kempu. Pojištění zapůjčených lodí proti krádeži a také lanka se zámečky na uzamčení lodí je také také vítanou službou.

 

Kontakty

Půjčovna lodí Samba
Český Šternberk 25, Český Šternberk 257 26
tel.: 604 904 737
e-mail: info@pujcovna-lodi.cz
web: www.pujcovna-lodi.cz
GPS: 49.8103867N, 14.9283800E

 

Související informace: