Půjčovna elektrokol Zruč nad Sázavou


Vypůjčte si elektrokolo a užijte si cyklovýlet po okolí Zruče nad Sázavou.
Cyklostezka podél Sázavy Zruč nad Sázavou

Půjčovna elektrokol Zruč nad Sázavou

Ze dvou dospělých a tří dětských kol můžete vybírat v půjčovně elektrokol ve Zručském dvoře, v blízkosti zámku ve Zruči nad Sázavou.

Praktické informace

Další praktické informace

Cena výpůjčky:
dětské kolo: 300 Kč/ den
dospělé kolo: 500 Kč/ den

Výpůjčku elektrokol je nutné zajistit min. 48 hod. předem u správce areálu na tel.:  nebo 730 514 041 nebo e-mailu: hala@mesto-zruc.cz

Více informací

Vyzkoušet elektrokola můžete hned pod zámkem, na takřka čtyři kilometry dlouhé asfaltové cyklostezce kolem řeky Sázavy. Slouží nejen cyklistům, ale i in-line bruslařům a pěším.

Zručská cyklostezka je součástí Posázavské cyklotrasy č. 19, která začíná nedaleko pramenů v Lísku u Žďáru nad Sázavou a končí po 245 kilometrech u soutoku s Vltavou v Davli. Tato cyklistická „magistrála“ lemuje řeku stejně jako trať Posázavského pacifiku, proto lze cyklovýlet poměrně snadno zkombinovat s popojížďkami lokálkou.
Posázavská cyklotrasa od Zruče ve směru po proudu nabízí v denní dojezdové vzdálenosti například návštěvu pivovaru v Kácově, hradů v Ratajích nad Sázavou a v Českém Šternberku nebo kláštera v Sázavě. Proti proudu můžete dojet pod hrad v Ledči nad Sázavou, zámek ve Světlé nad Sázavou a hrad v Lipnici nad Sázavou.

Vyzkoušet můžete i další doporučované cyklotrasy v Kraji blanických rytířů.

Kontakty

Sportovní areál Zruč
Na Pohoří 575, Zruč nad Sázavou 285 22
tel.: 730 514 041
e-mail: hala@mesto-zruc.cz
web: www.mesto-zruc.cz
GPS: 49.8042678N, 13.4241772E

Související informace: