Podpořte imunitu s regionální značkou

Imunita je jediná spolehlivá zbraň proti všem chorobám, kterou máme všichni pevně ve svých rukách.  Její základy jsou dnes snad už všem jasné. Zdravá a lokální strava, dlouhý, ničím nerušený spánek a dostatek pohybu, pokud možno na čerstvém vzduchu. Existují však i jiné způsoby, jak náš imunitní systém posílit?

Značka KRAJ BLANICKÝCH RYTÍŘŮ regionální produkt® přináší několik možností, jak se proti nemocem a nepohodě obrnit ještě o něco víc.

Zvláštní ochranu a odolnost nám rozhodně pomůže užívání bylinek a bylinných směsíExperimentální zahrady pod Blaníkem. V nabídce naleznete přímo směs na podporu imunity nebo čajové směsi, již na konkrétní problém. Za pozornost určitě stojí Magie dobré nálady, Magie dobrého dýchání nebo Průdušková magie.

Když takový 100% přírodní a navíc BIO čaj osladíme kvalitním medem ze zdejších luk a lesů máme skoro vyhráno. Značka KRAJ BLANICKÝCH RYTÍŘŮ regionální produkt® nabízí širokou škálu medu a včelích produktů od zdejších včelařů (Ludvík Bělohlávek, MVDr. Josef Holejšovský, Ph.D., Petr Samek, Tomáš Špoula, Jan Lalouček, Miroslav Dvořák, Ing. Milan Plašťiak).

Pro náročnější pacienty se pak ještě nabízí dezinfekce v podobě medovin a destilátů (Kácovka s.r.o.). Doporučená denní dávka = radši víc než míň :-)

Celou nabídku regionálních producentů naleznete ZDE.

Regionální produkty z Kraje blanických rytířů jednoduše a pohodlně z vašeho domova zakoupíte na e-shopu Eko-obchodu Českého svazu ochránců přírody Vlašim zde. V Eko-obchodu se můžete zastavit, sídlí v Podblanickém ekocentru ČSOP (Pláteníkova 264) ve Vlašimi.

 

 

 

  Kontakty

  Regionální značka KRAJ BLANICKÝCH RYTÍŘŮ regionální produkt®
  koordinátor:  Eva Albertová, ČSOP Vlašim
  t: 737 022 126
  e-mail: produktyKBR@csop.cz
  web: www.regionalni-znacky.cz/kraj-blanickych-rytiru/