Kavárna Penzion Pod Zámkem


V kavárně Penzionu Pod Zámkem ve Zruči nad Sázavou doplňuje značku kvalitní kávy Lave caffe široká nabídka dortů a pohárů z přírodních surovin a italská zmrzlina.
Penzion Pod Zámkem ve Zruči nad Sázavou

Kavárna Penzion Pod Zámkem

Kavárna nabízí klimatizované prostory k příjemnému posezení. Vlastní značku kvalitní kávy Lave caffe doplňuje široká nabídka dortů a pohárů z přírodních surovin. V nabídce je také kvalitní italská zmrzlina a další menší občerstvení a nápoje.

Praktické informace

Otevírací doba

pouze v hlavní sezóně:
úterý–sobota: 13–19 h
neděle: 13–17 h

Další praktické informace

Penzion Pod Zámkem ve Zruči nad Sázavou nabízí klidné rodinné ubytování. Hostům je k dispozici restaurace se salonkem a letní terasou.

Více informací

Penzion leží v historické části města v blízkosti zámku. Ubytování nabízí pět pokojů, které mají předsíňku, vlastní sociální zařízení a ubytovací část. Snídaně jsou podávány v jídelně, která slouží zároveň jako kavárna s barem. V každém z obou ubytovacích podlaží je klientům k dispozici kuchyňka pro přípravu občerstvení mimo provozní dobu kavárny. Hosté mohou využít společenskou místnost s billiardem, TV a šipkami. K odpočinku slouží infrasauna, fitcentrum nebo půjčovna kol. Vybavený salónek lze využít také k pořádání porad, soustředění, školení a soukromých akcí.

Kontakty

Penzion Pod Zámkem
1. máje 97, Zruč nad Sázavou 285 22
tel.: 725 507 665
e-mail: info@penzion-podzamkem.cz
web: www.penzion-podzamkem.cz
GPS: 49.7440872N, 15.1035167E

Související informace: