Vlašimská paraZOO znovu otevřena!

Letos už podruhé zahájí sezónu zoo pro trvale hendikepované živočichy – paraZOO ve Vlašimi. Navštívit ji budete moci v pátek 1. května. Krkavec Boban, vydry Fousek a Kapka, Liška Eliška, kuna lesní Alfred i ostatní se už zase ujmou své role a budou seznamovat návštěvníky s tématem zraňování volně žijících živočichů. Každý z nich má příběh, který vypráví o nástrahách, které na ně číhají ve městech i přírodě.

Návštěvníci paraZOO zakoupením vstupenky přispívají také na fungování záchranné stanice, jejíž ošetřovatelé mohou vyrážet pro své pacienty, aby jim poskytli první pomoc.

Vstupenky mohou návštěvníci kupovat v předprodeji v e-shopu nebo na místě prostřednictvím QR kódu. U vstupu budou mít k dispozici dezinfekci a nepřístupná bude pouze vnitřní expozice dravců a sov.

Pokud budou chtít lidé přinést pro zvířata dárky, určitě využijeme masové konzervy pro kočky a psy, piškoty, čerstvá vejce i maso, vlašské a lískové ořechy, ovoce a zeleninu, zrniny, deky, ručníky nebo povlečení, papírové utěrky a absorpční podložky, dřevitou vatu, gázu apod.

Praktické informace

Otevírací doba

duben – červen, září: Út–Ne: 9–17 h
červenec a srpen: Po–Ne: 9–17 h
březen, říjen a listopad: Út–Ne: 9–16 h

Cena vstupného

dospělí: 50 Kč, děti: 25 Kč, do 3 let zdarma, rodinné: 110 Kč

Délka prohlídky

cca 60 minut

Mapa

Další praktické informace

V paraZOO můžete zdarma využít herních prvků pro děti.

Kontakty

paraZOO Vlašim
Pláteníkova 264, Vlašim 258 01
tel: 317 845 169
e-mail: paraZOO@csop.cz
web: www.paraZOO.cz
GPS:  49.7070197N, 14.8968539E