Farma Karhulka


Eko-farma Karhulka nabízí svým hostům ubytování a zdravou zeleninu a ovoce z farmy.
Farma a apartmán Karhulka

Farma Karhulka

Rodinná eko-farma Karhulka se nachází v malebné krajině na úpatí mystické hory Blaník. Svým hostům nabízí ubytování a zdravou zeleninu a ovoce z farmy.

Farmu Krahulka najdete na kraji obce Pravonín, 12 km od Vlašimi.

Nově zařízený prostorný apartmán v citlivě zrekonstruovaném několik set let starém statku, se samostatným vchodem, je ideální pro jednotlivce, páry, rodiny s dětmi i menší skupinky přátel.

Hostům je k dispozici nově vybudované posezení, zahradní gril, horská kola a při delších pobytech i pračka + sušička.

Po dohodě je hostům připravená vyhlášená snídaně z lokálních surovin a domácího pečiva.

Pokud přijedete na návštěvu, provedou vás po farmě, ochutnáte sezónní zeleninu, nebo si ji sami sklidíte. Přímo na farmě nakoupíte i farmářské produkty.

Farmu Krahulka najdete na kraji obce Pravonín, 12 km od Vlašimi.

Praktické informace

Otevírací doba

Otevřeno celoročně – rezervace na t: 602 224 328

 

 

Další praktické informace

Parkovat lze přímo v areálu objektu.

Minimální obsazenost apartmánu jsou 2 platící hosté a minimální délka pobytu jsou 2 noci.

Možnost využít nabídky bohaté kontinentální snídaně.

 

Více informací

Nově zařízený prostorný  apartmán v citlivě zrekonstruovaném, několik set let starém statku na venkově se samostatným vchodem.
V podkrovní ložnici  jsou 2 samostatné postele (vedle sebe upraveny jako dvojlůžko; celá sestava (2 postele, 2 noční stolky, 2 almary a staromilá toaletka se otáčecím zrcadlem) je pečlivě ručně zrenovovaná), dále 2 dětské postýlky (klasická dřevěná šprušlová + dřevěná IKEA postýlka  se zábranou) pro malé i ty úplně nejmenší návštěvníky. Je možné doplnit až 3 přistýlky – pohodlné pevné matrace.
Přízemí  tvoří obývací část s pohodlnou trojmístnou pohovkou a rozkládací dvojsedačkou/dvojlůžkem, plně vybavená kuchyň s doplňky v retro stylu, s novým jídelním stolem pro 6-8 osob, kde kromě myčky neschází snad nic. Najdete tu plynový sporák, elektr. troubu, mikrovlnku, lednici s mrazákem, varnou konvici, toaster, kafetiér, popkornovač, veškeré nádobí a příbory, kompostér, zázemí pro recyklaci, retro rádio aj.
V přízemí se nachází také koupelna s vanou i sprchovým koutem a samostatná toaleta s umyvadlem. Čisté osušky a ručníky, šampon, mýdlo, sůl či pěna do koupele, toaletní papír aj. jsou součástí vybavení.
WiFi internet je samozřejmostí.

Televizi zde nenajdete, ale pro večerní filmovou pohodičku nebo pohádku pro děti je v obývací části nainstalované promítací plátno s projektorem a stereo repro-soustavou.
Pro nejmenší je zde i malý patinovaný stolek se 2 židličkami, stolička v koupelně i na toaletě, vysoká jídelní židlička, vanička na koupání atd.
V apartmánu jsou také k dispozici hračky a knížky pro nejmenší, společenské hry, výběr DVD, košík plný map a tipů na aktivity a výlety v okolí.

Před apartmánem je nově vybudované posezení, nabízíme možnost využití zahradního grilu, horských kol a při delších pobytech i pračky + sušičky.

Sezónní zelenina pro vlastní spotřebu hostů je samozřejmostí.

Kontakty

Farma Karhulka
Karhule 2
Pravonín 257 08
t: 602 224 328
e: farmakarhulka@email.cz
GPS: 49.6321336N, 14.8979406E

Související informace: