Jezdecká stáj u Blanického mlýna


Využijte širokou nabídku jízd na koních pro děti, dospělé, pro zájemce s jezdeckými zkušenostmi i bez nich. Překážkou není ani smyslový či pohybový hendikep!
Jezdecká stáj U Blanického mlýna

Jezdecká stáj u Blanického mlýna

Jezdecká stáj nabízí jízdy na koních pro děti a dospělé, zkušené i nezkušené. Překážkou není ani smyslový a pohybový hendikep. Věnují se zde jezdeckým sportům, výuce jezdectví a koňským zážitkům. K ježdění na koni můžete využít od vodění koní, přes vyjížďky a výcvik, až po účast na závodech nebo speciální akce. Další aktivitou je jezdecký kroužek nebo účast na letních příměstských i pobytových táborech a letním soustředění.

Praktické informace

Otevírací doba

Cena vstupného

vodění koně 450 Kč/ 30 min.
vodění koně 650 Kč/ 60 min.
vyjížďka do terénu (min. 2 jezdci) 550 Kč/ 60 min.

Další praktické informace

Pokud máte zájem o výlet na koních na 1 a více dnů, cena se stanovuje individuálně na základě počtu osob a délce trvání.

Více informací

Koňská opera je unikátní projekt, který Stáj pořádá ve spolupráci s občanským sdružením UŽ, jenž se zabývá organizací volnočasových aktivit (nejen) pro lidi s tělesným či smyslovým postižením. Koňská opera nabízí v rámci několikadenního intenzivního pobytu možnost naučit se s koníkem komunikovat a bezpečně a správně ho ovládat dětem i dospělým, začátečníkům i pokročilým, zdravým i hendikepovaným.

Kontakty

Jezdecká stáj u Blanického mlýna
U Blanického mlýna, Vlašim 258 01
tel.: 732 176 428
e-mail: info@jezdeniprovsechny.cz
web: www.jezdeniprovsechny.cz
GPS: 49.7279969N, 14.9173547E

Související informace: