Restaurace Hotel Štamberk


Restaurace hotelu Štamberk u Načeradce nabízí příjemné posezení v klimatizovaných prostorách, v nichž si hosté mohou pochutnat na tradičních i lehkých pokrmech.
Hotel Štamberk u Načeradce

Restaurace Hotel Štamberk

Restaurace hotelu Štamberk nabízí příjemné posezení v klimatizovaných prostorách, kde si hosté mohou pochutnat na tradičních i lehkých pokrmech. V letních měsících lze využít posezení na venkovní terase. Prostory jsou vhodné k pořádání rodinných, společenských a firemních akcí.

V restauraci si pochutnáte jako gurmáni na tradičních i lehkých pokrmech. Hotelová kuchyně se stará o hosty od snídaně, přes oběd až po večeře.

Šéfkuchař vaří chutná jídla ze sezónních potravin a také od lokálních dodavatelů. Jídla se podávají formou rautu. Raut je v duchu výborné domácí stravy a čerstvých potravin.

Praktické informace

Otevírací doba

pondělí–neděle: 11–23 h

Další praktické informace

Parkování je možné přímo v areálu objektu.

Více informací

Konferenční a wellness hotel nabízí pobyty převážně pro firmy, kluby a organizace. V jeho prostorách se pořádají skupinové akce a školení spojné se sportovními aktivitami nebo odpočinkem ve wellness. Hotel nabízí 19 pokojů s volným přístupem na internet v celém objektu.

Hotel je zaměřen nejen na dovolenou pro rodiny i páry, romantickou dovolenou, ale zrealizuje také svatbu, oslavu či firemní akci, konferenci či teambuilding.

Vybrat si můžete z několika pobytových balíčků.

Kontakty

Hotel Štamberk
Načeradec 19, Načeradec 257 08
tel.: 317 852 819
e-mail: info@hotelstamberk.cz
web: www.hotelstamberk.cz
GPS: 49.6030425N, 14.8699131E

Související informace: