Hotel Na Vývoji


Nově zrekonstruovaný hotel Na Vývoji ve Vlašimi nabízí ubytování, možnosti sportovního vyžití a odpočinku.
Hotel Vývoj ve Vlašimi

Hotel Na Vývoji

Hotel Na Vývoji najdete ve Vlašimi, městě pod bájnou horou Blaník, v srdci Podblanicka.

Hotel vznikl z areálu bývalé továrny na balící stroje. Tento industriální prostor byl v roce 2018 kompletně zrekonstruován. Přestavba probíhala pečlivě s ohledem na funkčnost nového komplexu, zároveň ale s respektem k duchu tohoto místa. Vznikl tak jedinečný resort spojující v sobě hotel, restauraci, konferenční centrum a prostory pro volnočasové aktivity, jako jsou squash, posilovna a bowling.

Hotel Na Vývoji je ideální volbou jak pro čtyřhvězdičkový odpočinek na obchodní cestě, tak i pro rodinný pobyt, ale i pro pořádání konferencí a firemních akcí.

Praktické informace

Otevírací doba

Dle předchozí domluvy a rezervace

Další praktické informace

Více informací

O gurmánské zážitky se postará Restaurace Na Vývoji, která vznikla z bývalé výrobní haly a je situována přímo naproti hotelu. Industriální interiér restaurace má kapacitu až 100 míst. V restauraci nabízíme piva z našeho Vlašimského pivovaru, která čepujeme přímo z vlastních tanků. Naleznete zde i dětský koutek.

Přilehlý Pivní klub s kapacitou 50 míst umožňuje klidné posezení pro ochutnání našich pivních speciálů, poskytuje prosklený výhled do pivovaru, kde připravujeme několik druhů piv.

Za příznivého počasí je připraveno příjemné posezení na venkovní terase s dostatečnou kapacitou 40 míst.

Restauraci i přilehlé prostory lze rezervovat pro rodinné i firemní akce.

Resort Na Vývoji nabízí několik typů konferenčních prostor, které se hodí pro všechny druhy společenských akcí – semináře, sympozia, kongresy, galavečeře, firemní teambuildingy, večírky či svatby.Sály jsou vybaveny moderní prezentační technikou. Hlavní konferenční sál je možné propojit s letní terasou a získat tak jedinečné zázemí pro občerstvení a přestávky.

V konferenčních prostorách je možné zajistit cateringové služby z naší Restaurace Na Vývoji, nabízíme coffee breaky, obědy a večeře formou menu nebo rautů dle požadavků našich klientů.

Díky možnosti ubytování jsou prostory Na Vývoji ideální pro pořádání malých a středně velkých konferencí. Nabízí možnost efektivně využít čas k maximální spokojenosti všech zúčastněných.

Ubytovaní hosté si mohou zpříjemnit pobyt využitím široké nabídky volnočasových aktivit, které náš resort nabízí. Aktivní hosté mohou v hlavní budově hotelu navštívit prostorné fitness centrum, nebo si zahrát squash umístěný přímo v prostorách areálu Na Vývoji.

K dispozici je také bowling se čtyřmi plnohodnotnými dráhami, nebo si v klidu vychutnat výbornou kávu na letní terase v restauraci.

Kontakty

Hotel Na Vývoji
Havlíčkova 1135, Vlašim 258 01
tel.: 601 376 912
e-mail: info@navyvoji.cz
web: www.navyvoji.cz
GPS: 49.7010192N, 14.9016792E

Související informace: