Farma – park Blaník


Navštivte ráj dětí a zábavy na dohled od hory Blaník. Na děti čekají desítky her a atrakcí, mazlící zvířata, jízdy na ponících nebo osvěžení ve vodním světě.

Farma – park Blaník

Jedinečný Farma – park s mnoha zvířaty a dětskými atrakcemi okouzlí nejen děti! Návštěvníci zde najdou všechna domácí zvířata, některá divoká zvířata, handicapovaná zvířata, která se nemohou vrátit do přírody, a samozřejmě řadu klasických, ale i zcela neobvyklých dětských atrakcí.

Součástí Farma – parku je také mazlící zóna, v níž si děti mohou pohladit a nakrmit mladá zvířata, odpočinková místa ve stínu se sezením, rychlé a levné občerstvení na terase venkovní restaurace.

Praktické informace

Otevírací doba

Farma – park Blaník je otevřený od 18. 4. denně 10–18 h., dle aktuální informace na webu www.farmablanik.cz

Cena vstupného

Dospělí: 140 Kč, děti: 100 Kč, rodinná dle počtu osob 340–530 Kč, do 2 let zdarma

Délka prohlídky

Vstupné je celodenní, obvyklá délka pobytu ve Farma-parku je 3–4 hodiny

Další praktické informace

Skupiny, školky  a školy mohou využít edukativní výklad (prohlídku farmy) s průvodcem. Objednat se lze na tel.: 605 253 731 nebo na e-mailu: info@farmablanik.cz

Velké parkoviště je pro návštěvníky zdarma.

Psi na vodítku jsou vítáni.

 

Více informací

Farma Blaník poskytuje hostům nejen ubytování v romantickém prostředí, ale především venkovské zážitky, jako je jízda na koních, či v kočáře, houbaření, zimní radovánky, poutě, trhy zvířat, dožínky, zabijačky, kontakt  s domácími zvířaty apod. Navštívit můžete i skvělou restauraci či vinárničku. Pro ubytované je k dispozici venkovní vyhřívaný bazén a připraveno je i nové relax centrum s výřivkou a saunou.

Kontakty

Farma Blaník
Ostrov 1, Louňovice pod Blaníkem 257 06
tel.: 605 25 37 31
e-mail: farma@farmablanik.cz
web: www.farmablanik.cz
GPS: 49.6660528N, 14.8547428E

Související informace: